HAKKIMIZDA

eco
hakkimizda.jpg

MK KONTEYNER kuruluşundan günümüze kadar çöp konteyneri ve geri dönüşüm de güvenilir bir firma olarak hizmet vermektedir. Firmanın vizyonu bağımsız yenileme pazarında müşterilerinin ve pazarın beklentilerini aşan yenilik ve gelişmelerin öncüsü olmaktır. Çöp konteyneri ve geri dönüşüm pazarında müşterilerinin ve pazarın beklentilerini aşan yenilik ve gelişmelerin öncüsü olmaktır. Yurtiçi ve Yurtdışı Geri dönüşüm ihtiyaçlarını ön planda tutarak, sektörün gereksinimlerini hızlı idrak edebilen, insana ve bilgiye yatırım yaparak, kaliteli ürün ve hizmet yönetimi anlayışına sahip olmaktır.


Türkiye’nin dört bir yanına bütün çöp konteyneri ve geri dönüşüm dağıtımını yapmaktadır. MK KONTEYNER in müşterilerine sunduğu ürünler tüm dünyada tanınan, kaliteli ve standartlara uygun ürünlerdir.


Zamanında yapılan teslimatlar, müşteri memnuniyetine odaklı uzman kadro, fiyat ve kaliteyi bir arada sunan rekabetçi ürün çeşidi, pazarı ve müşterilerini yeniliğe zorlayan altyapısı, Çöp konteyneri ve geri dönüşüm sektöründe MK KONTEYNERİ seçilen ve tercih edilen bir firma haline getirmiştir.

Bizimle İrtibata Geçin...